MENU
Главная » Статьи » Фен-Шуй » Фен-Шуй

ФЕН-ШУЙ-консультації. Сьогодні це один-два роки окупності і 50% рентабельності

«Главней всего погода в доме»

Зазвичай візит спеціаліста в одно-двокімнатну квартиру в столиці обходиться мінімум 100 дол. (від 2,5 дол. за м2). І це значно дешевше, ніж консультація для офісу. Якщо йдеться про планування будинку, то робота консультанта з архітектором оцінюється близько 1 тис. дол.

Рекомендації фен-шуй для квартир досить нескладні, потрібно лише врахувати, що вони змінюються протягом кожного року, оскільки енергія не статична, а переміщується з одного місця в інше. Людині весь час доводиться адаптуватися, тобто переміщуватися по квартирі разом із енергією і меблями, що до смаку далеко не кожному...

Обираючи квартиру, фахівці радять звернути увагу на сусідні будинки: їхні кути не мають бути спрямовані у вікна квартири. Сприятливо, коли ваш будинок оточений із трьох сторін пагорбами чи іншими будинками — тоді енергія накопичується і не вивітрюється, як, наприклад, у районі Троєщини в Києві, де увесь час дмуть вітри і гуляють протяги.

Фахівці стверджують, що в людей, котрі живуть у таких районах, гроші й здоров’я течуть «крізь пальці», бо там вітри й великі проміжки між будинками, убога рослинність...

Не слід забувати, що головне місце в квартирі — це спальня, точніше, той куток, де ви її облаштуєте. Спати бажано головою до закритої стіни, у якій немає вікон і дверей, або завісити вікно важкою шторою. У протилежному разі людина не зможе розслабитися і перебуватиме під час сну в напівактивному стані. Ситуацію можуть пом’якшити сприятливі енергії в будинку або спрямування ліжка у ваш позитивний бік.

Вхід у квартиру не має бути захаращений коробками, меблями, взуттям тощо. Енергія повинна надходити вільно, інакше починаються її завихрення, і вона змінює свою якість, завдаючи мешканцям шкоди.

З будівництвом котеджу все виглядає значно складніше.

— Кожен будинок має свою енергію, котру він «захопив» і «законсервував» під час будівництва, — ділиться секретами Віталій Дяченко. — Будинок також отримує енергію року (за східним календарем) у момент його закладання. Місія консультанта — зробити розрахунки, щоб визначити: які енергії були в цьому будинку?

Ідеальний варіант, коли перед входом у будинок тече річка чи є озеро, а ділянка оточена пагорбами, тобто розташована в балці. Китайці вважають, що будинок має бути оточений такою собі літерою С, а з боку входу мати відкритий простір. Необхідно забезпечити постійне надходження енергії і її циркуляцію. Добре, коли навколо будинку ростуть дерева, що створюють природну огорожу.

Бажано визначити: чи немає на місці ділянки геопатогенної зони? У Києві є цілі райони з такими «вкрапленнями» — це район Борщагівки і всього Гідропарку, де мешканці просто не можуть добре почуватися. Непогано мати інформацію про можливі підземні води та течії.

На думку багатьох фахівців, навколо будинку не має бути мостів і естакад, що створюють завихрення енергії, а радіус «спокійного простору» має становити близько 300 метрів.

Вхід у будинок улаштовують залежно від «компасних напрямків» господаря.

Китайці зазвичай споруджують будинки «обличчям» на південь, щоб під час зими його освітлювало й нагрівало сонце.

Карма чи недбайливі службовці?

Фен-шуй в офісі передбачає абсолютно інші вимоги й оплату. Вартість консультації оцінюється як дизайнерська робота — від двох до 10 дол. за м2 по Києву.

Бізнесмен, який вкладає гроші в планування нежитлового приміщення, чекає віддачі, сподіваючись, що справи й приплив коштів неодмінно пожвавляться.

Тим часом багато хто не розуміє, що результат на третину залежить від самої людини. Люди чекають, що після приходу консультанта в приміщенні з’являться статуетки та дзвіночки, тобто хочуть візуально бачити роботу, за яку заплатили гроші. До речі, статуетки тощо теж мають значення: вони впливають на підсвідомість.

Перестановка меблів чи перепланування офісу мало кого влаштовує, хоча в даному разі це найголовніше.

Саме тому консультанта з фен-шуй часто плутають із дизайнером, який працює з ним у парі. Іноді клієнт запрошує й архітектора.

— Китайці вважають, — розповідає Віталій Дяченко, — що третина успіху залежить від карми, тобто долі людини, котра може бути «розрахована» із допомогою астрології. Друга третина залежить від фен-шуй і третя — від зусиль людини.

Якщо в офісі є несумлінні працівники, то фен-шуй допоможе створити певні сприятливі ситуації, щоб піднятися на сходинку вище, притлумити ці проблеми і стимулювати персонал до подальшого розвитку.

Існують постійні рекомендації: за робочим столом за працівником має бути глуха стіна. Це гарантія того, що людина не відволікатиметься. Якщо за її спиною ходитимуть люди, це рівносильно тому, що вона лягла спати головою до моря. Мозок буде увімкнений в очікуванні неприємностей з-за спини.

2007 року на південному заході сконцентрується найбільш сприятлива енергія, що обіцяє успіх у фінансових справах. Саме там бажано розмістити свій письмовий стіл, акваріум, фонтанчик чи телевізор, які цю енергію активуватимуть.

Цього року (до лютого 2008 року) небажано сидіти під час роботи обличчям на північний захід. Варто уникати і північного напрямку...

«Прохідний» бізнес

На жаль, перевірити ефективність послуг консультантів із фен-шуй практично неможливо. Мабуть, саме тому основним контингентом подібних фірм є клієнти з високим рівнем доходів.

Однак — попри обмежене коло замовників — приплив клієнтів не припиняється і стабільно становить близько 20% на рік.

За оцінками спостерігачів, сьогодні в Києві є близько п’яти відомих фірм, які активно себе піарять, наприклад, Академія китайської метафізики Володимира Захарова і школа «Південна зірка» Надії Беспалової. Крім того, існує сила-силенна дрібних фірм і приватних консультантів.

Незвичайна принадність цього бізнесу пояснюється тим, що поріг входження в нього надзвичайно низький. Щоб відкрити свою фірму з фен-шуй, потрібно лише пройти курс навчання й отримати диплом або просто знайти контакт із закордонними майстрами, щоб запозичити в них якісні знання.

Ціна освіти приблизно дорівнює нашій університетській (кілька тисяч доларів) плюс витрати на поїздки в Азію, якщо ви хочете навчатися у справжнього майстра. Це і є ціна входження в ринок.

№ 10 (639) 17 — 23 березня 2007 "Дзеркало тижня"


Источник: http://www.dt.ua/2000/2675/56148/
Категория: Фен-Шуй | Добавил: Rostic (14.05.2010) | Автор: http://www.dt.ua E W
Просмотров: 787